Tvorba Informačných systémov
a software

Hľadáte výrobcu a stabilného partnera pre vývoj IT systému? Sme tu pre Vás. Pri vývoji informačných systémov kladieme dôraz na stabilitu a užívateľskú funkčnosť. Ide o  systémy, ktoré spravujú Vaše dáta, preto dbáme na čo najvyšší stupeň bezpečnosti. Na to je potrebná adekvátna prax a skúsenosti, ktorými disponujeme. Ak potrebujete pomôcť s  vývojom, napíšte nám, radi sa s Vami stretneme a preberieme možnosti prípadnej spolupráce.

Čo robíme?

Hľadáte výrobcu a stabilného partnera pre vývoj IT systému? Sme tu pre Vás. Pri vývoji informačných systémov kladieme dôraz na stabilitu a užívateľskú funkčnosť. Ide o systémy, ktoré spravujú Vaše dáta, a preto dbáme na čo najvyšší stupeň bezpečnosti. Na to je potrebná adekvátna prax a skúsenosti, ktorými disponujeme. Ak potrebujete pomôcť s vývojom, napíšte nám, radi sa s Vami stretneme a preberieme možnosti prípadnej spolupráce.

NIEKTORÉ NAŠE REFERENCIE

CRM
LANSBROUGH EUROPE

Zadaním klienta bolo vytvorenie custom úložiska dokumentov pre atraktívnejšiu komunikáciu spoločnosti s jej zákazníkmi.
#CRM #developing #systems
Vďaka nášmu Lansbrough Europe Dataroom získajú majitelia a manažéri celkový prehľad o stave spoločnosti, informácie o dochádzkach a pod. Firma tak bude môcť efektívnejšie budovať vzťahy so zákazníkmi a jej partneri budú mať, ako sa hovorí, všetko pod jednou strechou.

CRM
LANSBROUGH EUROPE

Prezrite si dalšie projekty

NIEKTORÉ NAŠE REFERENCIE

CMS
Talentway

Zadaním od klienta bolo vytvoriť CMS systém, na ktorom sa študenti, firmy a lektori dokážu vzájomne prepojiť v rámci projektu Talentway na UK v Bratislave.
#cms
Realizácia projektu pozostávala z viacerých krokov. Keďže sa radi podieľame na projektoch, ktoré sú progresívne a rozvíjajú školstvo, vytvorili sme pre univerzitu prepracovaný CMS systém.

CMS
Talentway

Prezrite si dalšie projekty

Máte záujem o informačný systém alebo software?

Kontaktujte NÁS

Spracúvame osobné údaje za účelom vybavenia dopytu. Viac informácií

Inšpirácie zo sveta digital marketinngu